מעבירות את הזמן בשיא הסטייל>> המדריך המלא לטאי-דאי 100% רתמה!🌈

אחרי האתגר המהמם של הסקווד, הגעתי למסקנה שטאי-דאי זה כמו גלידה, אי אפשר להיות עצובות כשלובשות את זה! - במיוחד אם מדובר בטי-שירטס של רתמה מאמי. אין ספק שהבידוד בזמן הקורונה גרם לי לחפש תעסוקה גם במקומות שלא חשבתי עליהם לפני. בינינו- כמה באמת אפשר לשנוצ עם ג'וי, לראות "בפנים" ולאכול (טוב נו, את זה אפשר לנצח)? בדיוק בשביל זה הכנתי לך את המדריך המלא לטאי-דאי רתמה קליל ופאן ברמות>>


 

מה שכיף בטאי-דאי זה שאי אפשר לטעות בזה. לא משנה כמה את גרועה בארטס אנד קראפטס, איכשהו הקסם יקרה והתוצאה תהיה הלם ברמות! מעבר לזה שכל מה שצריך זה חומרים בסיסיים כמו: אקונומיקה וגומיות, מדובר בפעילות שכל המשפחה יכולה ליהנות ממנה (אמהות יקרות? כאן אתן נכנסות לתמונה!).

אז קצת ידע כללי: הטאי-דאי היה פופולרי בשנות ה-60 וה-70 וסימל חופש בעידן ההיפי והשמח לולי. מאז ועד היום, הטכניקה הזו חוזרת לאופנה כל תקופה ולעולם לא מאבדת מהייחודיות והפאן שלה (ברמות!). למעשה, טכניקת הצביעה הזו מאפשרת לך לקחת כל בגד שתבחרי ולהפוך אותו לאישי ומלא בשיק חד פעמי! אז בואי נצא לדרך.


מה צריכות מאמי?

#מקום עבודה - חלל פנימי או חיצוני, שאת מוכנה לעשות בו בלאגן.
#אקונומיקה רגילה לחלוטין שיש בכל בית.
#טי-שירטס של רתמה - 100% כותנה מה שמאפשר לנו לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
#צנצנת / כלי שלא צריך יותר - בשביל תערובת האקונומיקה.
#מים
#מזלג- לסיבוב הטי-שירטס!
#גומיות
#כפפות - כי לא בא לנו אקונומיקה על הידיים.


שלב ראשון:

בשלב הראשון נרצה לקחת את הטי-שירט המהממת ולהניח אותה על משטח העבודה שבחרנו. לאחר מכן, לוקחות את המזלג לולי ונועצות אותו בנקודה שממנה נרצה שעיגול הצבע יתפרש. נתחיל לסובב את החולצה בעזרת המזלג ולאסוף את הקצוות לאט לאט, עד שיש לנו שבלולון אסוף מהחולצה המושלמת שלנו!


שלב שני:

ניקח גומיות משרד או גומיות שיער ונעשה לשבלולון קוקו, מה שיאפשר לנו להוריד סטרס מאמי ("אמא, אמא שלא ישתחרר לי השבלולון קוטור!"). בצורה הזו, נוסיף עוד גומיות עד שמתקבלת מעין "כוכבית" שעוטפת את השבלול שלנו.


שלב שלישי:

בשלב הזה מומלץ לשים כפפות, אלא אם כן את מהמכורות לריח האקונומיקה- אם ככה, הב פאן לולי! לוקחות כלי מאולתר- זה יכול להיות צנצנת, קופסא או כל כלי שאת מוכנה להקריב וממלאות אותו באקונומיקה עד החצי. לאחר מכן, מוסיפות מים עד הסוף ומערבבות.


שלב רביעי ואחרון:

הקסם קורה! לוקחות את תמיסת האקונומיקה שלנו ושופכות על השבלול. כבר בהתחלה, תוכלי לראות שהצבע מתחיל לצאת. משאירות את זה ספוג כ- 9 דקות (ולא מעבר! כדי שבד החולצה לא יאכל) ושוטפות במים קרים. לבסוף, עושות כביסה מהירה של 15-30 דקות עם אבקת כביסה ומרכך ונהנות מריח מושלם של אלוהים ישמוררר, כי זה לבד במכונה!! הלםם.

אח״כ מייבשות את הפריט במייבש או בתלייה, וסה-טו :) 


IT’S YOUR TIME TO SHINE MAMI💋

מחכה לראות איך יוצא לכן! תייגו אותי ובהצלחה, רתם


השאירי תגובה

קיבלנו, נעבור על התגובה ונפרסם אותה