המדריך המלא: איך תקני בגדים אונליין שישבו בול?

מאמי קניות אונליין זה פאן ברמות! זה חוסך זמן, מאפשר לך לרכוש כל בגד שפינטזת עליו במינימום מאמץ ולאלו מבינינו שלא מצליחות להגיע לחנויות בגלל המרחק הגיאוגרפי זה לגמרי הפתרון המושלם. עם זאת, קניות אונליין עלולות להיות מלווות בחשש. כן כן, הפחד הזה שהמידה שבחרת לא תתאים או שהבגד לא ישב טוב, מה שמוביל בדרך כלל לנורא מכל- החזרות או החלפות. כבר היית במוּד של אושר ואדרנלין של אחרי שופינג, חיכית כמה ימים במתח והתרגשת שהחבילה הגיעה– כבר להפרד? לא עוד! בדיוק בשביל זה הכנתי לך את המדריך המלא לרכישה אונליין עם אפס טעויות.

הכרת מידות הגוף שלך היא הכרחית לקניות אונליין בפאן ובקלות. מדובר בכמה דקות של השקעה (אגב, אל תחפפי מאמי, עושים את זה פעם אחת וזהו) שבזכותן תוכלי לרכוש אונליין ולהיות בטוחה שמה שהזמנת ישב מושלם.
הדבר הראשון שתצטרכי בדרך לשופינג הלם ברמות הוא סרט המדידה. אם אין לך סרט מדידה בבית אל דאגה!
רתמה פה 😉 ממש כאן תוכלי להדפיס את סרט המדידה המהמם של רתמה. בעמוד השני של הקובץ, מצורפות הוראות הההכנה. כמו כן, בתחתית הכתבה מצורף סרטון הדגמה להכנת סרט המדידה והסבר כיצד למדוד איתו (אם פחות זורם לך לקרוא את ההסברים את יותר ממוזמנת לדלג ישירות לסרטון גורג'ס).

יש סרט מדידה? מהמם! נתקדם לשלב הבא – שלב המדידות. שימי לב, על מנת שהמדידות יהיו מדויקות ביותר רצוי למדוד על עור חשוף או בגד צמוד. לפנייך הסבר לשלושת המדידות שתצטרכי עבור שופינג שלמות ברתמה.

מדידת חזה:

לפפי את סרט המדידה סביב החלק הכי גבוה והכי רחב של החזה, בגובה הפטמה. הכניסי שתי אצבעות בין הסרט לבין הגוף על מנת ליצור מרווח תנועה והתאמה מירבית. מדידת החזה תהיה שימושית ברכישת שמלות או חולצות שיק.

מדידת חזה

מדידת מותן:

כעת, לפפי את סרט המדידה בחלק הכי צר של המותן – בין הפופיק לצלעות. גם במקרה זה, הכניסי שתי אצבעות בין הסרט לבין הגוף על מנת ליצור מרווח תנועה והתאמה מירבית. מדידה זו תעזור לך כשתרצי לרכוש שמלה, חולצה, חצאית או מכנס (בייחוד אם מדובר בסקיניז המושלמים של רתמה).

מדידת מותן

מדידת ירכיים:

לפפי את סרט המדידה סביב החלק הכי גבוה והכי רחב של הבוטילישס שלך גירל! הקפידי לשמור על רגליים צמודות. המדידה הזו יכולה להיות מעט מאתגרת והסרט עלול להחליק מטה מידי פעם. לכן, המלצה שלי- עמדי מול מראה בעת המדידה כך יהיה לך קל יותר להקפיד על כך שהסרט מקביל לכל אורכו. בעזרת מדידה זו תוכלי לרכוש שמלות, חצאיות או מכנסיים. כן, גם במקרה זה, הכניסי שתי אצבעות בין הסרט לבין הגוף על מנת ליצור מרווח תנועה והתאמה מירבית.

מדידת ירכיים

יססס גירל! יש לנו את המידות. איך מתקדמים מכאן?
מתחת לכל פריט באתר עם השופינג הכי מושלם ביוניברס, ניחשת נכון- רתמה, תוכלי למצוא את טבלת המידות שלו (ממש כמו בתמונה הצורפת). בכל טבלת מידות, עבור כל מידה, כתובים: היקף החזה, היקף המותן והיקף הירכיים. כל מה שנשאר לך לעשות זה להשוות את המידות שלך לטבלה ולהסיק איזו מידה תהיה אידיאלית עבורך.

טבלת מידות


עכשיו תוכלי לחכות לפריטים מפוצצים בסטייל, ללא חשש! והכי פאן? לחרוש עליהם (*אזהרת חריש זה כאן) ולתייג אותי בתמונות כמובן!
 


השאירי תגובה

קיבלנו, נעבור על התגובה ונפרסם אותה