בגדי ים אונליין? פאן ברמות! 👙

קניות אונליין זה הכי פאן שיש מאמי. את יכולה להמרח על הספה כשהנטפליקס פתוח ברקע ולחסוך זמן יקר. עם זאת, כשמדובר בבגדי ים, אפילו חברות הסקווד המושבעות ביותר עלולות לחשוש...מה לגבי מידה? איך זה ישב על הגוף? ומה הגזרה הנכונה עבורי? אז זהו, בדיוק בשביל זה אני כאן! קבלי 5 טיפים לקניית בגד ים הלם ברמות אונליין, בדרך כיפית, פשוטה והכי חשוב – בטוחה.

טיפ מספר 1: הכירי את מידות הגוף שלך📏

החשש הגדול ביותר שקיים כשאנחנו ניגשות לקנות בגד ים אונליין הוא עניין המידות. הדרך הטובה ביותר להתגבר עליו היא פשוט למדוד את עצמך! יס גירל, כך תהיי בטוחה שהמידה שתקבלי היא מידה שתשב עליך בול. ממש לא מזמן העליתי כתבת בלוג בנושא- תוכלי למצוא בה את כל המידע הנדרש ואפילו סרט מדידה היסטרי להדפסה ביתית. לאחר המדידות תוכלי להשוות את מידות גופך לטבלת המידות הקיימת בכל עמוד מוצר. אז למה את מחכה? 5 דקות של מדידה מול חיים שלמים של שופינג אונליין פאן ברמות.

טיפ מספר 2: אם אין לך כח למדוד 💁🏽‍♀️

אז ככה, אם אין לך כח למדוד או שכל התהליך מסורבל לך מידי, יש דרך ממש פשוטה שבה תוכלי לוודא שהבגד ים שתזמיני ישב הלם. מלבד העובדה שהדוגמניות של רתמה הן פצצות על חלל הן הכי יכולות לעזור לך בבחירת המידה המתאימה. למה הכוונה? אם את מזהה באחת התמונות שמופיעות באתר דוגמנית שמבנה הגוף שלה תואם לשלך- מידת הבגד ים שלה רשומה בכל עמוד מוצר! אם את לא מוצאת דוגמנית בעלת מידות דומות, שווה לעשות חיפוש קצר באינסטגרם של ההאשטג #retema או #retemasquad. כך, אם תתקלי בתמונה של אחת מחברות הסקווד בבגד ים הלם, את תמיד מוזמנת לשאול אותי איזה מידה נראה לי שהיא לובשת ואענה בשמחה.

 

טיפ מספר 3: Mix & match MAMI 

תהיי בטוחה שלאף אחת מאיתנו אין את אותן הפרופורציות, וכל גוף הוא מושלם בדרך שלו. המשמעות? יכול לקרות מצב שהתחתון שתזמיני ישב בול והחזייה תהיה מעט רופפת או להיפך גורג'ס. כן, אני יודעת זה באמר רציני לקבל תחתון שמוציא את הגודאס שבך וחזייה שפשוט יושבת לא טוב. בדיוק בשביל זה, בגדי הים שלי נמכרים גם כחלקים נפרדים! מעבר לזה שזה שיק ברמות, כך תוכלי לוודא שכל חלק יהיה מושלם. כמו כן, אם יש גזרה שאת יודעת שמתאימה לך יותר בחלק התחתון/העליון תוכלי לבחור בה ולאו דווקא את החלק התואם.

טיפ מספר 4: גזרה מנצחת 🔝

מה הגזרה שלך מאמי? אם קנית בעבר בגדי ים (ואני מאמינה שקנית!) תוכלי לדעת איזו גזרה היא המתאימה ביותר עבורך. פשפשי במגירת בגדי הים ושימי לב באילו בגדי ים השתמשת הכי הרבה, באילו מהם הרגשת הכי נוח ובאילו מהם הרגשת מינימום ביונסה. אם יש לך גזרה מועדפת לדוגמה- שלם או ביקיני בחרי בגזרה שאת יודעת שתהיה מושלמת עליך. יס גירל, זו הדרך לחריש!

טיפ מספר 5: פשוט בואי למדוד ☀️

אם את עדיין לא בטוחה, פשוט בואי למדוד! את תמיד מוזמנת לבוא אלינו. הצוות המיומן והלוהט שלנו שם כדי לעזור לך, להתלבט איתך ולייעץ לך. כמו כן, את לא חייבת לקנות באותו הרגע, את תמיד יכולה להצטלם עם בגדי הים שמדדת, לחזור הביתה, להתייעץ עם הבסטיז או לחשוב עוד קצת ולאחר מכן להזמין דרך האתר.

נתראה בחוף אה מאמי?
קיסס, רתם💋


השאירי תגובה

קיבלנו, נעבור על התגובה ונפרסם אותה